Josif Pančić

Такмичења

 

Републичко такмичење из физике

I место

Анђела Томашевић 8-6

III место

Вук Нектаријевић 6-1

Лука Викало 6-6

 

 

Републичко такмичење из историје

II место

Зоран Сарамандић 7-2

 

 

Републичко такмичење из енглеског језика

II место

Анђела Томашевић 8-6

 

 

 

Републичко такмичење из технике и технологије и техничког образовања

III место

Владимир Јовановић 7-3 бродомоделарство

 

 

Такмичење из информатике "Програмер јуниор"

I место

Јана Стојановић и Елена Јовановић 7-6

III место

Матеја Радовић и Ђорђе Милекић 8-4

 

 

Градско такмичење из математике

I место

Саша Павловић 6-5

II место

Александар Матејић 6-2
Душан Вушуровић 6-6

III место

Селена Токовић 6-6
Стефан Миленковић 6-5
Павле Ковачевић 7-2
Милица Ивковић 8-6
Анђела Томашевић 8-6

Похвале

Павле Узуновић 5-3
Марко Јањић 8-6
Вук Вукашиновић 6-4

 

 

Градско такмичење из књижевности

III место

Ива Новаковић 7-3
Лана Нововић 7-3

 

 

Градско такмичење из француског језика

II место

Наташа Јевтић 8-3
Милица Бјеловук 8-5

III место

Јана Јањић 8-2
Катарина Петровић 8-5

 

 

Градско такмичење из географије

I место

Петар Голубовић 7-4
Зоран Сарамандић 7-2
Милан Вујић 7-5
Радован Павићевић 7-5

II место

Милица Бјеловук 8-5

III место

Петра Ћирић 7-3
Вук Алексић 7-1

 

 

Градско такмичење „Мали Пјер“

II место

Мила Станишић 8-4

 

 

Градско такмичење из атлетике

Градско такмичење у атлетици одржано је 23.04.2018.године на стадиону ФК Црвене звезде. Наши ученици који су победници општинског такмичења, представљали су општину Чукарица и школу и постигли су следеће резултате:

II место

Ксенија Томић 7-1, бацање кугле
Ксенија Томић пласирала се на међуопштинско такмичење.

III место

Екипа штафетног трчања 4x100м VIII разред дечаци у саставу:

Лука Вићић VIII-6
Дарио Столић VIII-6
Предраг Радојловић VIII-1
Андреј Ерчевић VIII-2

 

Градско такмичење из енглеског језика

I место

Борис Николић 8-6

II место

Анђела Томашевић 8-6
Марко Јањић 8-6

III место

Тиса Јовановић 8-2

 

 

Градско такмичење из физике

I место

Анђела Томашевић 8-6

II место

Вук Нектаријевић 6-1
Вук Вукашиновић 6-4
Лука Викало 6-6

III место

Павле Ковачевић 7-2
Ранко Матејић 7-2
Душан Марић 7-4

 

 

Градско такмичење из ТИО-а

III место

Владимир Јовановић 7-3

 

 

Градско такмичење Златна сирена

I место

Милан Пејчић 1/6, I категорија, жанр дечија забавна песма

Видана Трајковић и Милица Живановић 4/5 дует, II категорија, жанр староградска песма

Илијана Трајковић 6/2 , III категорија, жанр стари мајстори, класична и савремена соло песма

Уна Петровић 7/5 IV категорија, жанр дечија забавна песма

Уна Петровић и Марија Војводић 7/5 дует, IV категорија, жанр дечија забавна песма

Марија Митровић 7/4 и Ива Филиповић 7/5 дует, IV категорија, жанр страна народна песма

Марија Митровић 7/4, Ива Филиповић 7/5 и Емилија Станић 7/5 терцет, IV категорија, жанр страна народна песма

Андријана Божић и Исидора Радојичић 8/5 дует, IV категорија, жанр домаћа народна песма

Анастасија Митић 8/3, IV категорија, жанр староградска песма

Мина Савић 8/2 и Алекса Петров 8/5 дует, IV категорија, жанр популарна песма

II место

Андријана Божић 8/5, IV категорија, жанр домаћа народна песма

 

 

Општинско такмичење из атлетике

Општинско такмичење у атлетици одржано 17.04.2018.године у Кошутњаку.

I место

Јован Вучељић 6-2, трка 60м (слика 1)
Ксенија Томић 7-1, бацање кугле (слика 2)
Екипа штафетног трчања VII-VIII разред дечаци (слика 4)

III место

Оливера Гаврић 7-6, трчање на 100м (слика 3)
Екипа штафетног трчања VII-VIII разред за девојке (слика5)

Ученици који су освојили I места на општинском такмичењу, пласирали су се на градско такмичење.

 

 

 

Општинско такмичење из српског језика

I место

Ленка Пауновић 5-2
Милица Лазић 5-2
Петар Кнежевић 6-3
Саша Павловић 6-5
Наталија Лукић 6-4
Душан Вушуровић 6-6

II место

Нина Андрић 5-3
Бранислава Мијановић 5-3
Јелена Петровић 6-4
Катарина Вастано 7-2
Катарина Петровић 8-5
Ања Милановић 8-5

III место

Андреа Стојановић 5-2
Соња Селаковић 5-3
Милица Радивојша 6-6
Јелена Стојановић 7-2
Уна Ивановић 7-1
Ива Ђучић 7-5
Јана Копривица 8-5
Лука Калезић 8-1

Директан пласман: Тиса Јовановић 8-2 и Наташа Јевтић 8-3

 

 

Општинско такмичење из француског језика

I место

Наташа Јевтић 8-3

II место

Јана Јањић 8-2
Милица Бјеловук 8-5
Катарина Петровић 8-5
Наталија Најдовић 8-5

III место

Дарио Столић 8-6
Никола Станковић 8-6

 

 

Општинско такмичење из енглеског језика

II место

Анђела Томашевић 8-6
Марко Јањић 8-6

III место

Тиса Јовановић 8-2
Борис Николић 8-6

 

 

 

Општинско такмичење из математике (млађи и старији разреди)

I место

Алекса Буква 3-6
Велизар Ивановић 3-1
Андреј Крсмановић 3-1
Вук Живановић 3-2
Вера Црноглавац 4-1
Огњен Радојчић 4-6
Лука Денић 4-4
Катарина Ковачевић 4-6
Павле Узуновић 5-3
Стефан Миленковић 6-5
Михајло Митић 6-1
Милица Ивковић 8-6
Анђела Томашевић 8-6

II место

Ања Мараш 3-2
Нина Радуловић 3-5
Новак Пикеља 3-3
Андреј Нешић 3-1
Јована Николић 4-1
Софија Јосиповић 4-1
Марко Ескић 4-2
Ленка Пауновић 5-2
Александар Матејић 6-2
Селена Токовић 6-6
Ранко Матејић 7-2
Павле Ковачевић 7-2
Милица Бјеловук 8-5

III место

Лена Стошић 3-1
Урош Јовановић 3-4
Ђорђе Голубовић 3-1
Андреа Петковић 3-3
Глигорије Грујић 5-1
Андреа Брезић 4-3
Вук Вукашиновић 6-4
Лука Викало 6-6
Душан Вушуровић 6-6
Коста Стаменовић 6-3
Душан Марић 7-4
Марко Јањић 8-6

Похвале

Никола Мишић 3-2
Алекса Павићевић 3-4
Константин Васиљевић 4-1
Растко Живановић 5-1
Душан Дабић 5-2
Анастасија Бановић 5-5
Александар Бјеловук 6-3
Петар Голубовић 7-4

 

 

Општинско такмичење из информатике и рачунарства

I место

Огњен Нешковић 8-4

 

 

Општинско такмичење из историје

II место

Зоран Сарамандић 7-2

III место

Ранко Матејић 7-2

 

 

Општинско такмичење из географије

I место

Милан Вујић 7-5
Зоран Сарамандић 7-2
Вук Алексић 7-1
Петра Ћирић 7-3
Милица Бјеловук 8-5

II место

Радован Павићевић 7-5
Анђела Пантелић 8-1

III место

Петар Голубовић 7-4

 

 

Општинско такмичење из биологије

I место

Василиса Јечменица 5-3
Богдан Пајић 5-1
Душан Вушуровић 6-6
Радован Павићевић 7-5

II место

Ленка Пауновић 5-2
Андреа Богдановић 5-4
Миа Петковић 6-6
Сара Поповић 6-5
Александар Бјеловук 6-3
Зоран Сарамандић 7-2
Ивона Стевановић 7-2
Теодора Рогљић 7-5
Милица Бјеловук 8-5

III место

Нина Андрић 5-3
Андрија Јовановић 5-2
Владимир Михаиловић 6-1
Софија Станковић 6-3
Марко Крндија 7-4
Јана Томовић 8-3
Тиса Јовановић 8-2
Оља Тркуља 8-1

 

 

Општинско такмичење из хемије

I место

Огњен Нешковић 8-4

II место

Ранко Матејић 7-2
Милица Ивковић 8-6

 

 

Општинско такмичење из физике

I место

Вук Нектаријевић 6-1

II место

Вук Вукашиновић 6-4
Лука Викало 6-6
Селена Токовић 6-6
Душан Марић 7-4
Ранко Матејић 7-2
Павле Ковачевић 7-2
Анђела Томашевић 8-6

III место

Константин Чоловић 6-3
Петра Ћирић 7-3
Александар Нешовић 8-1

 

 

Општинско такмичење из ТИО-а

II место

Миливоје Радоичић 8-3
Филип Зокић 8-5

III место

Филип Цветковић 8-3
Александар Матејић 6-2
Владимир Јовановић 7-3

 

 

Општинско такмичење из "Шта знаш о саобраћају"

I место

Глигорије Грујић 5-1

 

 

Дечији октобарски салон

У Музеју примењене уметности изложено је осам радова ученика наше школе и то радови:

Нина Јарамаз 6-2
Ива Павловић 6-3
Давид Маџгаревић 6-5
Саша Станић 5-3
Милица Бјеловук 8-5
Бранко Ковачевић 8-3

 

 

Општинско такмичење „Мали Пјер“

I место

Мила Станишић 8-4

II место

Софија Милановић 4-5

III место

Милош Вукашиновић 3-5
Миа Кртинић 8-6

 

 

Општинско такмичење Златна сирена

I место

Милан Пејчић 1/6, I категорија, жанр дечија забавна песма

Видана Трајковић 4/5 ,II категорија, жанр староградска песма

Видана Трајковић и Милица Живановић 4/5 дует, II категорија, жанр староградска песма

Катарина Мирковић 5/5 , III категорија, жанр страна народна песма

Катарина Мирковић 5/5 и Бранислава Мијановић 5/3 дует ,III категорија, жанр страна народна песма

Илијана Трајковић 6/2 , III категорија, жанр стари мајстори, класична и савремена соло песма

Илијана Трајковић 6/2 и Софија Станковић 6/3 дует, III категорија, жанр стари мајстори, класична и савремена соло песма

Уна Петровић 7/5 IV категорија, жанр дечија забавна песма

Уна Петровић и Марија Војводић 7/5 дует, IV категорија, жанр дечија забавна песма

Марија Митровић 7/4 , IV категорија, жанр страна народна песма

Марија Митровић 7/4 и Ива Филиповић 7/5 дует, IV категорија, жанр страна народна песма

Марија Митровић 7/4, Ива Филиповић 7/5 и Емилија Станић 7/5 терцет, IV категорија, жанр страна народна песма

Андријана Божић 8/5, IV категорија, жанр домаћа народна песма

Андријана Божић и Исидора Радојичић 8/5 дует, IV категорија, жанр домаћа народна песма

Анастасија Митић 8/3, IV категорија, жанр староградска песма

Мина Савић 8/2 , IV категорија, жанр популарна песма

Мина Савић 8/2 и Алекса Петров 8/5 дует, IV категорија, жанр популарна песма

 

 

Резултати школског такмичења рецитатора


ПРВИ РАЗРЕД

I место

Софија Јовановић, 1-4
Анастасија Црномарковић, 1-3
Вук Веселиновић, 1-6

II место

Софија Мустафић, 1-2
Ања Томић, 1-5
Миња Јанковић, 1-1

III место

Маша Протић, 1-2
Ана Поповић, 1-6
Реља Барешић, 1-3

 

ДРУГИ РАЗРЕД

I место

Миа Драшковић, 2-4
Андреј Драгутиновић, 2-1
Софија Миленковић, 2-5

II место

Софија Павлашевић, 2-2
Лена Вујичић, 2-3
Лана Ковачевић, 2-6

III место

Алекса Кијевчанин 2-1
Вук Младеновић, 2-5
Нина Илић, 2-3

 

ТРЕЋИ РАЗРЕД

I место

Вук Живановић, 3-2
Андрија Филиповић, 3-4
Саша Салом, 3-3
Миа Маричић, 3-5

II место

Маја Алексић, 3-6
Мина Мирковић, 3-1
Јана Маричић, 3-5

III место

Емилија Јовановић, 3-6
Урош Јовановић, 3-4
Душан Кукура 3-2

 

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

I место

Калина Павловић, 4-1
Христина Поповић, 4-3
Дарија Јовановић, 4-4
Елена Јовановић, 4-1

II место

Лена Атлагић, 4-5
Тара Абазовић, 4-6
Александра Шећеровски, 4-5

III место

Ана Вукићевић, 4-4
Ива Плећевић, 4-4
Оливер Дрвенџија 4-3

НА ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИДЕ КАЛИНА ПАВЛОВИЋ (4-1)

ПОСЕБНА ПОХВАЛА УЧЕНИЦИМА И УЧИТЕЉИМА ТРЕЋЕГ РАЗРЕДА.

 

ПЕТИ РАЗРЕД

I место

Бранислава Мијановић, 5-3
Николина Ивановић, 5-1
Даница Радовановић, 5-5

II место

Лука Андрић, 5-3
Николина Бабуски, 5-4
Ана Филиповић, 5-6

III место

Ана Петровић, 5-2
Ивана Шалипур, 5-6
Нина Пузовић, 5-1

Посебна похвала за САРУ ВУКОВИЋ, 5-6

 

ШЕСТИ РАЗРЕД

I место

Михаило Митић, 6-1

II место

Драшко Маричић, 6-3

 

СЕДМИ РАЗРЕД

I место

Лана Нововић, 7-3
Анастасија Делић, 7-3
Петар Јовановић, 7-1

II место

Александра Станојловић, 7-2
Емилија Станковић, 7-5

III место

Ранко Матејић, 7-2
Бранко Симеоновски, 7-5

 

ОСМИ РАЗРЕД

I место

Мина Савић, 8-2
Јана Јездимировић, 8-1

II место

Андријана Божовић, 8-5

Алекса Вучинић, 8-5

НА ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИДЕ МИНА САВИЋ (8-2)

 

 

Међународно такмичење из рачунарске и информатичке писмености Дабар

На републички ниво такмичења пласирали су се:

Наталија Лукић 6-4
Стефан Миленковић 6-5

 

 

Општинско такмичење - Песнички сусрети деце и младих Чукарице

II место

Мина Алексић 3-2
песма „Када је Мина била мала“

III место

Ива Марјановић 6-4
песма „Буди вода“

 

 

 


мај 2018.

 

Ви сте овде: Почетна Актуелно Такмичења